Facebook Instagram © ORLEXBETON

O firmie orlex beton

Powrót

Firma Orlex Beton powstała w 2009 roku, na podstawie doświadczeń dewelopera Orlex.

Swoje działania skupiamy na produkcji betonu towarowego w szerokiej gamie klas, budownictwie jedno i wielorodzinnym oraz sprzedaży szlachetnych nawierzchni drogowych.

Wysoce wykwalifikowana kadra, nowoczesne technologie produkcyjne oraz pasja załogi sprawiają, że oferowane przez nas produkty i nieruchomości są zawsze najwyższej jakości. Korzystamy tylko i wyłączenie z najlepszych surowców, poddawanych nieustannej kontroli jakości w laboratorium oraz materiałów budowlanych i własnego betonu towarowego co daje wysoką jakość budowanych przez nas inwestycji. Od stycznia 2011r. Orlex Beton jest platynowym autoryzowanym punktem sprzedaży firmy Libet S.A., zajmującym się produkcją szlachetnych nawierzchni drogowych, które wykorzystujemy podczas budowy naszych inwestycji.

Historia firmy

Firma Orlex Beton powstała w 2009 roku bazując na doświadczeniach dewelopera Orlex (www.orlex.pl). Zajmujemy się kompleksowo produkcją betonu przeznaczonego do różnorodnych zastosowań, posiadamy także obszernie rozbudowaną ofertę betonu towarowego w rozległej gamie klas oraz szlachetnych nawierzchni drogowych.

Dział Orlex Beton Nieruchomości, wykorzystując doświadczenie i najwyższej jakości produkty, zajmuje się budowaniem domów jedno- i wielorodzinnych. Mając na uwadze naszych potencjalnych klientów nasze nieruchomości znajdują się w prestiżowych lokalizacjach.

Wykwalifikowana kadra, nowoczesne technologie produkcyjne oraz wiedza i umiejętności załogi sprawiają, że oferowane przez nas produkty są zawsze doskonałej jakości. Korzystamy jedynie z pewnych i sprawdzonych rozwiązań, stosujemy najlepsze surowce i materiały, które nieustannie poddajemy kontroli by mieć gwarancję ich najwyższej klasy.

Wieloletnie doświadczenie, wysokie kompetencje i szeroki zakres usług pozwoliły firmie odnieść sukces. Nasz profesjonalizm doceniają zarówno Klienci jak również partnerzy biznesowi - Orlex Beton jest platynowym autoryzowanym punktem sprzedaży firmy Libet S.A..

Początki działalności rodzinnej firmy Orlex sięgają 1988 roku. Pierwszymi inwestycjami były budynki mieszkalne zrealizowane na terenie Niemiec. Wiele pomysłów i rozwiązań technicznych, wdrażanych obecnie przez firmę, które nadają budynkom wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, opiera się na niemieckich wzorach.

Działalność deweloperską na rynku polskim firma Orlex rozpoczęła w 1996 roku, będąc do dnia dzisiejszego inwestorem i generalnym wykonawcą obiektów mieszkalnych wielorodzinnych i handlowo-usługowych, co daje możliwość pełnego nadzoru nad budową. Do chwili obecnej firma wybudowała i sprzedała ponad 4000 mieszkań i lokali handlowo - usługowych.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ